Firmamızın Adını Kullanıp Firma Sahibiyim Diyen Sahtekarlara DİKKAT.!

Merhaba değerli müşterilerimiz bu ara malesefki başımıza gelen bi olandan dolayı bu haberi yapma gereğinde bulunduk bu firmanın Sahibi Erdem Ahmet ÇELİK Olup bizim kullanıcı adlarımız ve ya firma isimlerimizi kullanarak müşteri elde etmeye çalışan insanlara lütfen dikkat onların yaptıkları hata ve sorunlardan biz mechul olmayıp sizleri uyarmak isteriz..

DİKKAT BİLGİLENDİRME!!!

SERCEMEDYA, FOTOSERCE, DUZCEBAYANKAMERAMAN, DUZCEDAVETİYE, DUZCEDUGUNSALONU SAYFALARI SADECE BIZLERE AITTIR FİRMA ISMIMIZI KULLANARAK KENDILERINI TANITANLARA ITIMAT ETMEYINIZ…!!!

LÜTFEN FİRMA OLMAYAN KİMSE İLE İŞ YAPMAYIN VE RESMİ OLUP OLMADIKLARINI VERGİ LEVHALARI İLE ONAYLAMALARINI İSTEYİN ( Devletten vergi Kaçırarak Ek İş Yapan Kişiler ) BİZLERİN HAKLARINI ÇALMAKTAN BAŞKA SİZİ MAĞDUR EDEBİLİR.

Ismimizi kullanarak çekimlere giden şahıslardan dolayı firma ismimiz hem zedeleniyor hemde müşteri kaybı sağlıyor. Bizimle alakası olmayan durumlarda adımızı kullanarak sizleri hem yanıltıp bizleri de zor duruma koyuyor. Öyle bir durum ile karşılaştiginizda lütfen önce bizi arayıp detaylı bilgiyi sağlayıp iletişime geçiniz aksi taktirde sizler mağdur olup bizlerde sebepsizce kötülenmis oluyoruz… hiç bir müşterimizin zor durumda kalmasını istemiyoruz buna dikkat etmeniz konusunda rica ediyoruz. Gerek biz gerekse ekip arkadaşlarımız sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz bizler için herşeyden önce en önemlisi müşteri memnuniyeti bizi bilen biliyor gerek guleryuzlulugumuz gerekse işimiz konusunda herşeye dikkat ediyoruz. Biz bize yapılmasını istemediğimiz hiç bir şeyi müşterilerimize yapmıyor yapmiycagimizi da sözlü dile getiriyoruz.
LÜTFEN SIZLERDE BIRSEY DUYDUĞUNUZDA ILK ÖNCE BIZIMLE ILETISIME GECINIZ.????
İletişim No: 03806060208
0542 891 37 78 
@sercemedya
@fotoserce
@duzcebayankameraman
@duzcedavetiye
@duzcedugunsalonu

DİKKAT BİLGİLENDİRME .!!
Arkadaşlar ( Foto Serçe, Serçe Medya, Düzce Bayan Kameraman, Düzce Bayan Fotoğrafçı) Firma İsmimizi Kullanarak İş Almaya Çalışanlara İnanmayın Firma Sahibi Erdem Ahmet ÇELİK ‘dir Başka İsim Söledikleri Zaman Kaileye Almanıza Gerek Yoktur.. 🙂

Gerçek Hesap ve Telefon Numaralarımız Aşşadaki Gibidir.

Tel : 0380 606 02 08 ( Tek Numaramız )
Gsm : 0542 891 37 78 ( Tek Numaramız )

Web : www.SerceMedya.com.tr
Web : www.FotoSerce.com
Web : www.DuzceBayanKameraman.com
Web : www.DuzceBayanFotografci.com
Web : www.DuzceDugunSalonu.com

Facebook : www.facebook.com/FotoSerce
Facebook : www.facebook.com/SerceMedya
Facebook : www.facebook.com/DuzceFotoSerce
Facebook : www.facebook.com/DuzceBayanKameraman
Facebook : www.facebook.com/DuzceDugunSalonu

İnstagram : www.instagram.com/SerceMedya
İnstagram : www.instagram.com/FotoSerce
İnstagram : www.instagram.com/duzcebayankameraman
İnstagram : www.instagram.com/DuzceDavetiye
İnstagram : www.instagram.com/DuzceDugunSalonu

NOT : Başkada Hesabımız Yoktur Aktif Kullanarak Müşterilerimiz ile Görüştüğümüz, ve ve Tüm Hesaplarımızdaki Numaralarımız Aynıdır Yada Foto Serçe veya Serçe Medya Mutlaka Yazıyor veya Logosu Vardır, Tek Harf Tek Kelime veya başka domain adları alarak ismimizi kullananlara inanmayın..

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir