Profosyonel Anlamda Resmi Olmayarak Uzun Yıllar Reklam, Kamera, Fotoğraf, Organizasyon, Hediyelik Ürünler Sektörlerinde Çalışmış Olup 2014 Yılında Serçe Medya Olarak Resmi Firma Kuruluşu Yapılmıştır. Serçe Medya Gün Geçerek Büyüyüp Kısa Süredi Hem Müşteri Memnuniyeti Kazanıp Hemde Serçe Hediye, Foto Serçe, Düzce Davetiye, Düzce Bayan Kameraman, 2. El Teknoloji Dünyası Olarak Farklı Sektör ve Katagorilerde Çalışmalarını Sürdürmüştür, Son Olarakta Düzce Düğün Salonu Olarak Taşlı Otel’in 2 Kapalı Salonu 1 Kır Bahçesi ve 1 Havuz Kenarının 2018 Sonu ve 2019 Yılı İçin İşletmesini Alarak Müşterilerine Açılmayı Hedeflemiş ve Düğün Salonu, Kır Bahçesi İle Hizmete Devam Etmiştir, ve Bu Sırada Serçe Medya Artık İsmine Ekleme Yaparak Serçe Medya GRUP Olarak Yoluna Devam Edicektir. Firma Sahibi Erdem Ahmet ÇELİK Olup Firmaların Başka Sahibi Yoktur. 2. El Teknoloji Dünyası ‘nın CEO ‘su Selçuk YILDIRIM ‘dır. Taşlı Otel ‘in Tamamının İşletmesinin Bünyemiz İle Alakası Olmaksızın Firmamız Sadece Salon İşletmelerini Almış Bulunmaktadır.

Fotoğrafçılık ve Video Çekimini 9 Seneyi Aşkın Süredir Yapmakta Olup 2014 Yılından Beri Resmi Anlamda Firmamız Kurulmuş Firmamız Bu Sektörün En İYİLERİNDEN Biri Olmayı Kısa Sürede Yakalamış Ve Profosyenel Anlamda Bayan ve Bay Kameraman-Fotoğrafçı Ekip Arkadaşları Yetiştirerek Tüm Müşterilerimize Profosyonel Anlamda Hizmet Vermeye Devam Etmiştir ( DÜZCE ) İlinde Birden Fazla Düğün Salonu, Kır Bahçeleri İle Anlaşması Olarak Elit Mekanlardada Hizmet Vermektedir, Bunun Dışında Ekip Bünyesi Büyüklüğü Sebebi İle Dış Organizasyonlardada Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.
.
MİSYONUMUZ – VİZYONUMUZ – DEĞERLERİMİZ
.
• Kuruluşumuzun varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;
.
Müşteri Memnuniyeti Yanı Sıra Uygun Fiyata Kaliteyi Sunmayı Hedeflemiş Yalan Yerine Doğrularla İlerlemeyi Tercih Etmiş Bir Firmayız.
.
Yaratıcı çözümler üreten ekibimiz 7 24 destek vermektedir. Destek ekibimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman ekibimiz çalışmalarınızı diyalog içerisinde kısa zamanda tamamlar.
`- Serçe Medya Daha Önceki Seneler Farklı İsimlerle Çalışmış Müşterilerinin Ayağına Hizmetini Getirmiş daima müşteri menuniyeti ön plana koymuş bir Kuruluştur.
`- Daha Önceki Senelerde Kullandığı Farklı İsimlerle De Aynı işi benimsemiz büro açmayarak maliyeti düşürüp bunuda siz sayın müşterilerimize fiyat konusunda elinden gelen bütün yardımı yaparak uygun fiyat sunmaya çalışmıştır.
`- 2014 tarihinde Serçe Medya Olarak Tekrardan Kurularak Hem İnternet Üzerinden Tüm Türkiyeye Hemde Ekimiz Üyelerinin (Düzce) VE İLÇELERİNİ Dolaşarak Altıkları Siparişlerle Hem Müşterilerimize Uygun Fiyat Hemde Özel İlgi Sunmaya Başlamıştır Siz Yorulmadan Biz sizin için sizin istediklerinizi yapmaya devam ediyoruz.
`- Yaptığımız İşler Matbaa Ürünü Olan Tüm Baskılar Ve Web Tasarımıdır Bunun Dışında Bazı Özel Günlerde Organizasyon Yapmayı Benipsemiş Bir Kuruluşuz.
`- 2016 Yılının Haziran Ayında SerceHediye.com U da Bünyesine Katan Firmamız Serçe Medya Sercehediye.com E-Ticaret Sitesi ile Kişiye özel Hediye Ürünleri Ve 15.000 Adet ürünü Tüm Türkiyeye uygun Fiyatlarla Satmayı VE Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo İle Müşteri Odaklı Çalışmayı Hedeflemiştir, Bu Sercehediye.com Da Hediyeden Hariç Bir Çokta ürün Bulunmakta Bunun Dışında Müşteriler kendi Özel Hediyelerinin Tasarımalrını Kendileri Yapabilmektedir..
`- 2017 Yılında 2. El Teknoloji Dünyası’nı Bünyesine Katan Firmamız Serçe Medya  Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalarına Teknoloji Dalındada Başlamıştır.
`- 2018 Sonu 2019 Başında Düzce Düğün Salonu ‘nu  Bünyesine Katan Firmamız Serçe Medya Nişan, Söz, Kına, Düğün Sektöründe Ev Sahipliği Yapmayada Başlamıştır.
 MİSYONUMUZ  – VİZYONUMUZ – DEĞERLERİMİZ
•    Kuruluşumuzun varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;
•    Faaliyete başladığımız yıldan bugüne kadar olduğu gibi, baskı teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve baskı desteğini sağlamak.
Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir kuruluş olmak.
Çözüm ortakları ile büyümek ve onlara değer katmak.
İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.
•    Kuruluşumuzu kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ;
Ekonomik, hızlı ve kaliteli baskı çözümlerimiz ile müşterilerimizi  geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.
•    Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;
Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.
Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. Herzaman Kendimizi Sizin Yerinize Koyuyoruz Ve Öyle Düşünüp Yapıyoruz..
EKİBİMİZ
Sizin için Tüm Hızıyla Çalışmalarına Devam Etmektedir.

Hızlı DestekMüşteri Memnuniyeti    Kurumsal Kimlik
    
Yaratıcı çözümler üreten ekibimiz 7/24 destek vermektedir. Destek ekibimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman ekibimiz çalışmalarınızı diyalog içerisinde kısa zamanda tamamlar.Firmanızı internette temsil eden internet sitenizdir. Tüm sektörlere uygun Kurumsal Web Sitesi Paketi ile sizde kurumsallığı kısa zamanda yakalayın.

Kalite

Kalitemiz Ödüllere Laik.

Ekip

Ekibimi Dallarında Professional​

Memnuniyet

Memnuniyet İçindir Tüm Çabamız