Hizmetlerimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Yükleniyor... 99%

Düğün Töreni Organizasyonu

Sizin için en anlamlı günlerden biri olan düğün törenlerinizde misafirlerinizin rahatlığı, sizlerin huzur ve mutluluğu için profesyonel ekibimizle, Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Bu Organizasyonunuzda Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Kına Gecesi Organizasyonu

Hayatınızda en özel duyguları yaşayacağınız anlardan biri olan kına gecesi törenlerinizde Serçe Medya & Taşlı Otel Düğün Salonu, Kır Bahçesi olarak yanınızdayız, Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Bu Organizasyonunuzda Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Söz, Nişan Töreni Organizasyonu

Serçe Medya & Taşlı Otel Düğün Salonu, Kır Bahçesi olarak evliliğinize giden ilk yolda sizlerin yanında olmaktan mutluyuz. Hayallerinizin ötesinde bir törende nişan törenlerinize ev sahipliği yapmaya hazırız, Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Bu Organizasyonunuzda Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Sünnet Töreni Organizasyonu

Serçe Medya & Taşlı Otel Düğün Salonu, Kır Bahçesi olarak erkekliğe ilk adımını atacak çocuğunuzun bu özel gününde yanındayız. Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Bu Organizasyonunuzda Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Mevlüd Organizasyonu

Söz, Nişan, Düğün, Sünnet Gibi Mevlüd Organizasyonlarınızda, Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Heşeyin En Güzel başlangıcı olan evlilik teklifi için Salonumuzu Kiralayarak İster Organizasyonsal Anlamda İster Boş Anlamda, Mutluluğunuza Katkıda Bulunmak Bizi Onur Eder. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Doğum Günü Organizasyonu

Sizin veya Sevdiklerinizin Doğum Gününü Unutulmaz Hale Getirileceği Salonumuz veya Kır Bahçemiz, Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Bu Organizasyonunuzda Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.

Mezuniyet Organizasyonları

Serçe Medya & Taşlı Otel Düğün Salonu, Kır Bahçesi olarak ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin yıl sonu ya da eğitim hayatı sonunda organize etmek istedikleri mezuniyet balosu organizasyonlarında profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.​

İş Organizasyonları

İş organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekten mutluyuz. Dilerseniz İkramlı Dilerseniz Boş Hali ile Bu Organizasyonunuzda Hizmetinizdeyiz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı hizmetimiz ile en özel anlarınız kayıt altında.​

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

İletişim

Serçe Medya Grup+90(380) 606 02 08 Erdem Ahmet ÇELİK +90(542) 891 37 78 Teknoloji Dünyası+90(536)…

Kır Bahçesi

Düğün, doğum günü, nişan, kına ve sünnet merasimlerini sizlere özel olarak hazırladığımız salonumuzda her davette…

Sünnet Salonu

Serçe Medya & Taşlı Otel Düğün Salonu, Kır Bahçesi olarak erkekliğe ilk adımını atacak çocuğunuzun…